خانه

JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

نمایه شرکت

صنعت سرگرمی Jamma © متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات VR است. با خدماتی مانند طراحی خلاق، مهندسی، تامین تجهیزات، نصب، ساخت و ساز، پس از فروش و تعمیر و نگهداری، شرکت ما ارائه می دهد راه حل های مقرون به صرفه، ساده، پایان به پایان برای مشتریان ما در صنعت سرگرمی است.

Jamma Amusement Technology © یکی از بهترین متخصصان را به ارمغان می آورد، در نتیجه ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت.

• هدف ما به حداکثر رساندن سود خود را در برابر مربع مربع

هدف ما حداکثر سود شما در هر فوت مربع است. ما در حال پیشرفت بیش از انتظارات مهمانان و غلبه بر چالش های منحصر به فرد هر پروژه برای یافتن راه حل مناسب با بهترین رابطه با قیمت با کیفیت است. ما دوست داریم مشتریانمان را به عنوان مهمانانمان خوشحال کنیم.
ما یک روش دقیق طراحی و نصب را ارائه می دهیم که در نتیجه امکانات بسیار خوبی با عملیات صاف است. ما مفهوم اصلی را در همکاری تنگاتنگ با مشتریانمان توسعه می دهیم تا مطمئن شویم که می توانیم به طور کامل نیازهای مالی و عملیاتی خود را برآورده کنیم. ما مفاهیم ماجراجویی شگفت انگیز و هیجان انگیز را برای مخاطبان، همه در یک محیط امن قرار می دهیم. پروژه های ما اغلب جاذبه هایی را نمایش می دهند که مشخصات و سود مشتریان را بالا می برند.

• پایان دادن به راه حل

Jamma Amusement Technology ارائه خدمات در سراسر جهان، از برنامه ریزی و طراحی به نصب و پس از فروش و حمل و نقل قطعات یدکی، هر مرحله از روند.
ما مشتریان را از سراسر جهان عرضه می کنیم و همچنین پارک های تمیز مانند FANTASY LAND در فیلیپین، PALMA RESORTS در مصر، FUN WORLD در کنیا و بسیاری دیگر را ایجاد می کنیم.

• بهترین گزینه برای پروژه شما
با تجربه گسترده بین المللی، تیم ما دارای مهارت ها و دانش لازم برای همه پروژه ها است، مهم نیست که چقدر پیچیده است.
به عنوان یک تولید کننده معتبر، ما کنترل فرآیند تولید را در تاسیسات مجهز خود داریم، بنابراین ما می توانیم عرضه محصولات با کیفیت بالا را با قیمت رقابتی در حالی که مستقیما نظارت بر تدارکات را تضمین می کنیم. ما بر اساس الزامات طراحی سفارشی، کیفیت و زمان تحویل هر جزء نظارت می کنیم. شرکت ما همچنین روابط طولانی مدت را با بسیاری از تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات حفظ می کند و ما را قادر می سازد تا بهترین معاملات را در بازار ارائه دهیم.

• راه حل های تفریحی

درست مانند شما، ایمنی را بالاتر از همه ارزش می گذاریم. هدف ما ارائه خدمات قابل اعتماد، مطابق با استاندارد بین المللی است. شرکت ما یک تولید کننده معتبر از پارک تفریحی، تجهیزات، تئاتر حرکت، VR شبیه ساز ها و دستگاه های تعاملی است. ما از بازار بسیار رقابتی چین کار می کنیم و از طریق تجربه گسترده ما مدارک بسیاری را به دست آوردیم.

ما مشتاقانه منتظر کار با شما برای کمک به توسعه داستان موفقیت شما هستیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2009 - Jamma برای ارائه خدمات و محصولات برای سرگرمی تاسیس شد.

2011 - ما محصولات 5D مختلف سینما را برای دیدار با تقاضای صنایع سرگرمی عرضه کردیم.

2013 - با تکیه بر موفقیت های قبلی ما، ما تکنولوژی سینمای حرکتی تعاملی و همهجانبه 7D را توسعه دادیم و موقعیت خود را در بازار تقویت کردیم.

2015 - ما یکی از اولین شرکت هایی بودیم که دستگاه سینمای 9D - VR را توسعه می داد که استانداردهای صنعت را برای سال های آینده تنظیم می کرد.

2017 - با گسترش بازار VR، ما GLOBAL VR PARK ™، نام تجاری خود را از مراکز VR، راه حل یک توقف برای مشتریان ما ایجاد کردیم.

JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : جمما

تعداد کارمندان : 110~150

فروش سالانه : 4, 400, 000-4, 400, 000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها