خانه اخبار

سفارش بزرگ از آمریکا

گواهی
چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها
چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تخم مرغ واقعا در عملکرد خوب، آرم سفارشی، خوب برای نام تجاری من است، تیم پس از فروش همیشه برای حمایت از اینجا است

—— پیتر

ما برای سه سال با هم کار کرده ایم، واقعا شریک خوب در VR

—— CJ

من 4 VR موتور خریدم، مسابقه شگفت انگیز است، بهترین حرکت، جذاب برای نوجوانان

—— اسامه

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
سفارش بزرگ از آمریکا
آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا

بازار ایالات متحده به آرامی بهبود می یابد.ما یک مشتری آمریکایی داریم که در این ماه سفارش دستگاه 18sets vr را به ما داده است. کل سفارش حدود 120000USD است. این یک سفارش بزرگ است!

 

مشتری ما از ما می خواهد رنگ سیاه و قرمز را جدی و رنگ سفید و قرمز را جدی جلوه دهد. حالا من می خواهم تصویر سفارش را با شما به اشتراک بگذارم. تصویر شبیه ساز vr arcade شبیه زیر:

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  0

10sets vr شبیه ساز بازی بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد. 1 مجموعه vr شبیه ساز بازی تنها 1 متر مربع را اشغال می کند ، هنگامی که بازیکن سکه را وارد دستگاه کرد و بازی ها را تأیید کرد ، شیشه ها به طور خودکار پایین می آیند. بعد از پایان بازی ، عینک ها به طور خودکار بالا می روند. 66 بازی برای مشتریان وجود دارد که برای سنین مختلف مناسب است.

 

تصویر موتور VR مانند تصویر زیر

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  1

موتورهای VR بسیار جالب به نظر می رسند. همزمان از دو موتور vr آنلاین پشتیبانی کنید. پرداخت سکه. عملکرد بسیار راحت است. 4 عدد منحصرا محصولات.

 

تصویر ماشین مسابقه VR به شرح زیر است:

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  2

ماشین مسابقه VR بسیار شیک به نظر می رسد. 3 پلتفرم حرکت dof بسیار پایدار است ، احساس تجربه بسیار خوب است. بازیهای 15 عددی برای انتخاب مشتری. هنگامی کهمشتری روی صندلی ها بنشیند و وارد بازی شود ، به او این احساس را بدهد که یک راننده واقعی است.

 

بال vr از نور مانند تصویر زیر:

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  3

بال نور VR بسیار اسرارآمیز به نظر می رسد ، این پلت فرم می تواند به طور خودکار بالا و پایین کند ، همچنین می تواند 360 درجه بچرخد. بازی های تیراندازی 10 عددی برای انتخاب مشتری وجود دارد.

 

تصویر صندلی تخم مرغ VR مانند تصویر زیر

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  4

صندلی تخم مرغ VR به رنگ سفید سفید است ، زیبا به نظر می رسد.از دو بازیکن برای بازی همزمان پشتیبانی کنید. با اسپری هوا ، پاکسازی پا ، جلوه های ویژه ارتعاشی ، باعث می شود بازیکنان در سینمای واقعی احساس کنند. این شگفت انگیز است!

 

تصویر اسلاید VR مانند تصویر زیر:

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  5

اسلاید VR محصول سینمایی است ، بیش از 70 عدد سینما برای انتخاب مشتری وجود دارد. مانند رولر ، تایتانیک ، دوره ژوراسیک ، برش طناب ، خانه خالی از سکنه ، و غیره. بازی های مختلف احساسات متفاوتی را برای مشتری به ارمغان می آورد.

 

تصویر ماشین مسابقه ای با 3 صفحه به شرح زیر است:

آخرین اخبار شرکت سفارش بزرگ از آمریکا  6

ماشین مسابقه ای 3 صفحه ای شامل 6 پلت فرم سیلندر الکترونیکی 6 صفحه ای و 3 صفحه نمایش است. بسیار شیک به نظر می رسد. بازی های 15 تایی برای انتخاب مشتری وجود دارد. جلوه حرکت خوب باعث می شود بازیکنان در مسیر واقعی احساس کنند.

 

ما واقعاً از پشتیبانی مشتری سپاسگزاریم. امیدواریم محصولات ما بتوانند برای او سود و شادی را برای مشتری او به ارمغان بیاورند. ما می توانیم رنگ و لوگوی سفارشی را انتخاب کنیم. اگر به این محصولات علاقه دارید ، لطفاً از طریق واتساپ 0086-18820104267 من با من تماس بگیرید. با تشکر

 

میخانه زمان : 2021-08-30 11:13:49 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

تماس با شخص: Miss. kuang

تلفن: 0086 136 0226 6736

فکس: 86-020-3925-9995

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)