خانه اخبار

شهربازی جاما مورد موفق

گواهی
چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها
چین JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
تخم مرغ واقعا در عملکرد خوب، آرم سفارشی، خوب برای نام تجاری من است، تیم پس از فروش همیشه برای حمایت از اینجا است

—— پیتر

ما برای سه سال با هم کار کرده ایم، واقعا شریک خوب در VR

—— CJ

من 4 VR موتور خریدم، مسابقه شگفت انگیز است، بهترین حرکت، جذاب برای نوجوانان

—— اسامه

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
شهربازی جاما مورد موفق
آخرین اخبار شرکت شهربازی جاما مورد موفق

با توجه به گسترش Covid-19 ، صنعت سرگرمی جهانی تأثیر زیادی در این سال دارد ، بسیاری از شهربازی ها برای چند ماه بسته شده است. چین تحت کنترل دولت از آوریل به آرامی بهبود می یابد ، تجارت پارک های تفریحی کره را تبدیل به کره نیمه دوم سال. بسیاری از مشتریان مایل به افتتاح شهربازی جدید یا بزرگ کردن مکان های تفریحی خود هستند.امروز می خواهم پرونده موفق مشتری داخلی خود را با شما در میان بگذارم.

 

مشتری JiangShu ما 4 بازیکن VR شبیه ساز تیراندازی ، هواپیمای VR ، صفحه سبز MR را از شرکت ما در ماه نوامبر خریداری کرده است ، ما به آنها کمک می کنیم تا نصب را در ماه نوامبر به پایان برسانند. تصویر مکان به شرح زیر است:

 

شبیه ساز تیراندازی چند نفره

آخرین اخبار شرکت شهربازی جاما مورد موفق  0

شبیه ساز تیراندازی چند نفره ، 16 متر مربع را پوشش می دهد. این خانه سیاه با نور آبی است. این مورد مناسب برای 4 بازیکن است که به طور همزمان بازی می کنند. 5 قطعه بازی تیراندازی مختلف وجود دارد ، بازیکن می تواند با دوستان یا خانواده خود با دایناسور مبارزه کند با هم. این بسیار شگفت انگیز استما می توانیم 5USD را برای یک بار تنظیم کنیم ، بنابراین می توانیم برای یک بار 20USD بدست آوریم. زمان بازی 8 تا 10 دقیقه است ، شما درآمد خوبی خواهید داشت.

 

4 بازیکن شبیه ساز تیراندازی

آخرین اخبار شرکت شهربازی جاما مورد موفق  1

4 بازیکن شبیه ساز تیراندازی ، پوشش 12.25 متر مربع. عینک عینک HTC VIVE است که می تواند به طور خودکار بالا و پایین برود. برای عملکرد مشتری بسیار راحت است. هنگامی که بازیکنان عینک را می بندند و اسلحه را نگه می دارند ، او می تواند همه چیز او و تیراندازی با هیولا با دوستشان. این بسیار جالب است. همچنین برای 4 بازیکن همزمان مناسب است. درآمد بسیار خوب است. شما می توانید هزینه را فقط برای 3 تا 4 ماه پس بگیرید. این یک مورد سرمایه گذاری بسیار خوب

 

آخرین اخبار شرکت شهربازی جاما مورد موفق  2

VR Plan محبوب ترین محصول امسال در بازار چین است. ظاهر خنک می تواند بسیاری از بچه ها را در پارک تفریحی جذب کند. بازی VR Plane تم فضایی است. بازیکنان می توانند بازی های مختلف تیراندازی فضایی را تجربه کنند. این هیجان انگیز است! جلوه حرکت پلت فرم واقعا بسیار جالب است خوب. کدام یک می تواند تجربه همهجانبه ای برای بازیکنان به همراه داشته باشد.

 

صفحه سبز MR:

آخرین اخبار شرکت شهربازی جاما مورد موفق  3

آخرین اخبار شرکت شهربازی جاما مورد موفق  4

 

صفحه سبز MR یک محصول بازی خارق العاده است ، که می تواند بازیکنان را به مناظر بازی بیاورد ، به او احساس کند که در صحنه واقعی است ، همانطور که در صفحه نمایش می بینیم. این شگفت انگیز است. صفحه سبز MR تأثیر تبلیغات خوبی دارد. بیایید مشتریان بیشتری تمایل به تولید محصولات VR دارند. بازیکنان می توانند عکس ها را در فیس بوک ، wechat ، linkedin ، instagram به اشتراک بگذارند.

 

مشتری ما نشان می دهد این 4 مورد بسیار مورد استقبال کودکان و بزرگسالان است. آنها درآمد بسیار خوبی دارند. اگر قصد دارید یک مرکز بازی vr جدید باز کنید ، با ما تماس بگیرید. ما می توانیم به شما کمک کنیم یک مرکز بازی زیبا ایجاد کنید ، درآمد زیادی کسب کنید

میخانه زمان : 2020-12-31 15:50:42 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

تماس با شخص: Miss. kuang

تلفن: 0086 136 0226 6736

فکس: 86-020-3925-9995

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)